Bilten

12. Pametna špica - Izvještaj

03 lip Bilten
31. svibnja održana je 12. Pametna špica na temu "Žene u poduzetništvu i menadžmentu".

U subotu su na Vernu svi prisutni imali priliku porazgovarati sa Višnjom Ljubičić, pravobraniteljicom za ravnopravnost spolova, Elenom Cvjetković, Business&Carieer coachom, te Vlastom Carević, HR Manager&Consultantom iz tvrtke RECROnet.

Špica je započela, kao i svaki put do sada, uvodnim predavanjem voditelja panela, profesora Saše Petra, koji je na samom početku zanimljivo ustvrdio kako će se razlike između muškaraca i žena na ovom panelu usmjeriti na ekonomiju i na tržište rada, a ne na sociološka pitanja za koja dosada nitko nije pronašao rješenje. U tom je tonu istaknuo i zanimljivost kako je 67 posto žena za svoje nadređene ipak spremnije prihvatiti muške rukovoditelje, a ne ženske te je objasnio veliku razliku u liderstvu koje kod muškaraca karakterizira odlučnost, a kod žena služenje, odnosno  princip „što vam treba da napravite dobar posao, to ćete i dobiti“.

Nastavak pročitajte ovdje [link].

Život kluba

10. stu

U četvrtak 09.11.2017. godine članovi BDM Cluba održali su uvodnu...

03. stu

"Vođenje businessa u III mileniju" ciklus je od 25 jednosatnih radionica...

03. kol

Nakon kratke stanke od radionica i ostalih aktivnosti, članovi BDM Cluba...

09. ožu

Od subote 04. ožujka do ponedjeljka 06. ožujka 2017. održan je u Milanu...

Mapa

Odaberite regiju na karti i pogledajte sve naše članove

Istra