Bilten

12. Pametna špica - Izvještaj

03 lip Bilten
31. svibnja održana je 12. Pametna špica na temu "Žene u poduzetništvu i menadžmentu".

U subotu su na Vernu svi prisutni imali priliku porazgovarati sa Višnjom Ljubičić, pravobraniteljicom za ravnopravnost spolova, Elenom Cvjetković, Business&Carieer coachom, te Vlastom Carević, HR Manager&Consultantom iz tvrtke RECROnet.

Špica je započela, kao i svaki put do sada, uvodnim predavanjem voditelja panela, profesora Saše Petra, koji je na samom početku zanimljivo ustvrdio kako će se razlike između muškaraca i žena na ovom panelu usmjeriti na ekonomiju i na tržište rada, a ne na sociološka pitanja za koja dosada nitko nije pronašao rješenje. U tom je tonu istaknuo i zanimljivost kako je 67 posto žena za svoje nadređene ipak spremnije prihvatiti muške rukovoditelje, a ne ženske te je objasnio veliku razliku u liderstvu koje kod muškaraca karakterizira odlučnost, a kod žena služenje, odnosno  princip „što vam treba da napravite dobar posao, to ćete i dobiti“.

Nastavak pročitajte ovdje [link].

Život kluba

09. ožu

Od subote 04. ožujka do ponedjeljka 06. ožujka 2017. održan je u Milanu...

07. ožu

Hotel Velanera u Šišanu bio je domaćin drugog po redu međunarodnog...

21. vel

Kako izgleda kad se na jednom mjestu okupe deseci vrhunskih kuhara, pizza...

09. vel

U četvrtak, 02.02.2017. godine održano je u prostorima BDM Cluba u Poreču...

Mapa

Odaberite regiju na karti i pogledajte sve naše članove

Istra